Петро Кароль Савіцкі

лідер команди Варшава Київ Експрес

Огляд з Італії

Варшава Київ Експрес діждався чудових відгуків не лише від Польщі. 2010 року, після концерту на фестивалі Eddie Lang Jazz Festival у Монтеродуні, в італійській пресі зазначили:

Завдяки Варшава Київ Експрес, цього вечора замок Піньятелло був більш мальовничим, ніж зазвичай. Гурт був справжнім явищем на 20-му фестивалі.
Il Tempo

Детальніше:Огляд з Італії

Warszawa Kyiv Express i jazz-folkowa płyta na Euro 2012

Naszemiasto.plSonia Tulczyńska

Podróż z Warszawy do Kijowa musi być długa i męcząca. Dzięki albumowi, stworzonemu przez sześciu doświadczonych muzyków, dystans ten można pokonać ekspresowo, a folkowe inspiracje i jazzowe aranżacje tworzą artystyczną unię między Polską i Ukrainą. Warszawa Kyiv Express i album "Huculski Blues" to ciekawa, ambitna pozycja prezentująca oryginalne pomysły na klasyczne formy muzyczne.

Детальніше:Warszawa Kyiv Express i jazz-folkowa płyta na Euro 2012

Кур'єр ранковий Бялисток 29 вересня 2012.

"Варшава Київ Експрес"-Продуманий проект,який елегантно поєднує джаз і етно.Музиканти легко знаходять баланс між естетикою Smooth Jazz і ідей майстрів з першої половини 70-х років 20 століття,Урбаняка і Намисловського.

Детальніше:Кур'єр ранковий Бялисток 29 вересня 2012.

Відгуки Адама Ферч

Відгук Адама Ферч. "...Аналізуючи особистий досвід в більш ніж 50- річним просуванню джазу і беручи до уваги революційне новаторство в музиці Варшава Київ Експрес порівнюючи з революційним нововведенням перших (понад 50 років тому) концертів сексету Кшиштова Комеди."

Детальніше:Відгуки Адама Ферч

Відгуки Діонісій

“Це сміливі записи. Незвично поєднують джазову сонористику зі слов'янським фольклором.

Тут не зустрінеш швидких комерційних алюзій, тієї нестерпної фольклоризації і кічу, лише досконало вибудуване звучання, зіграну команду та їх рідкісне вміння поєднати те “етнічне”, що, в певному розумінні, є “народним джазом”, з враженням і настроєм адаптованим до джазової структури.
Пошук етнічних асоціацій і використання народної мелодики — натхнення варте найкращої рекомендації. “Схоже враження багато років тому справив на мене „Kujawiak Goes Funky” Збишека Намисловського. Зараз вразив мене “Танок Скіфів і Калейдоскоп. Варшава Київ експрес на тому ж чудовому шляху!”
Діонізій Пьонтковскі “Ера джазу”

Детальніше:Відгуки Діонісій

Огляд альбому "Гуцульський Блюз" на блозі w Tonacji Lidii

Саме створений огляд нашого альбому на блозі Лідії Аль - Азаб.

"Червоний пояс,за поясом зброя і сокира,

що світить далеко,

щаслива думка,

вільна рука це стрій,

це життя гуцула.

Детальніше:Огляд альбому "Гуцульський Блюз" на блозі w Tonacji Lidii

Гуцульський Блюз – дебютний альбом

Відмітна ознака польсько-української групи Варшава Київ Експрес - інспірований слов'янською народною музикою джаз. На платівці знайшлися вісім композицій. Аранжовані в нетипових формах і ритмах на ново відкривають мелодії, які беруть свій початок у традиціях культури Центральної та Східної Європи.

Детальніше:Гуцульський Блюз – дебютний альбом

Варшава Київ Експрес на літній сцені Złote Tarasy

На літній сцені Золотих Терас 26 і 27 липня виступатиме польсько-українська група Варшава Київ Експрес. Група випустила свою першу платівку а два варшавські виступи є частиною турне, який промує альбом.

Детальніше:Варшава Київ Експрес на літній сцені Złote Tarasy