Петро Кароль Савіцкі

лідер команди Варшава Київ Експрес

Гуцульський Блюз – дебютний альбом

Відмітна ознака польсько-української групи Варшава Київ Експрес - інспірований слов'янською народною музикою джаз. На платівці знайшлися вісім композицій. Аранжовані в нетипових формах і ритмах на ново відкривають мелодії, які беруть свій початок у традиціях культури Центральної та Східної Європи.

У музиці групи можна почути польську й українську народну музику: куяв'яка, полонеза, приспівки Ґуралів, гуцульську коломийку, білий степовий спів, але також кавказьку лезгінку, яку називають також чеченкою.

Завдяки повним експресії зіставленням ритмів, гармоній, звукорядів і мотивів, нерегулярним метрам а також прецизійному аранжуванню, їхня музика здивовує свіжістю.

Варшава Київ Експрес відкриває нову якість у музиці регіонів Польщі та України. Пропонує втечу від стереотипного підходу до фольклору, а при тому задовольнить не тільки шукачів оригінальності.

Хоча група молода, вона складається з досвідчених і зіграних інструменталістів, які вже багато років виступають на джазовій сцені. В їхньому виконанні розбудовані імпровізації, рафіноване звучання і багате аранжування переплітаються з невідємними у традиційній народній музиці емоціями. Слухачі отримують порцію музики в найвищого рівня виконанні та звучанні.

„Гуцульський Блюз" безумовно змінить підхід прихильників джазу до народної музики, та любителів етно - до джазу. Альбом можна купити в інтернет-магазинах: Незабаром він з'явиться також в музичних магазинах і книгарнях.

Посилання на деякі пісні:Bandcamp, Studio RMT, MediaMarkt, Saturn, Bonito.pl, taniaksiazka.pl, vivisound.pl.

http://soundcloud.com/warszawa-kyiv-express/taniec-scytow

http://soundcloud.com/warszawa-kyiv-express/mazurek-warszawski-nr-13

http://soundcloud.com/warszawa-kyiv-express/mister-f

Контакт:

Петро Кароль Савицький

+48 609 466 374,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.wkexpress.eu